M&T Perfect Piano – Jesteśmy rodzinną firmą, która ze swoim wieloletnim
doświadczeniem i wiedzą od dwóch pokoleń oferuje Państwu usługi renowacyjne wzakresie pianin i fortepianów na najwyższym poziomie.

Siedziba naszej firmy znajduje się w pobliżu Kalisza, miasta w Polsce, które jest słynne w całej Europie i na świecie w branży fortepianowej. Tradycje fortepianowe sięgają tu początku XIX wieku. Nasi pracownicy są specjalistami, którzy zdobyli swoje wykształcenie w renomowanej szkole - Technikum Budowy Fortepianów Arnolda Fibigera. Stale podwyższamy swoje kwalifikacje poprzez szkolenia oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, aby dostarczać Państwu najlepsze produkty.

 

 

Poza renowacją zajmujemy się także sprzedażą pianin i fortepianów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę marek i instrumentów dla każdego, czy będzie to uczeń szkoły muzycznej czy doświadczony pianista. Współpracujemy z wieloma szkołami muzycznymi, instytucjami z branży muzycznej i artystami, co sprawia, że nasza baza klientów stale się powiększa. Staramy się sprostać temu wyzwaniu, dlatego powiększamy ciągle nasz asortyment, rozbudowujemy siedzibę firmy a także inwestujemy w punkty sprzedaży w innych miastach, takich jak Wrocław, Łódź, Rybnik i Świdnica.